Merkez: Fevzi Çakmak Mah. Çiçek Dağı Sok. No:3 Darıca Üretim : Sırasöğütler Mah. Çelikoğlu Cad. No:41 Darıca / KOCAELİ

Gebze Asma Tavan

Anasayfa Gebze Asma Tavan
Gebze Asma Tavan

Gebze Asma Tavan

Marmara bölgesi ağırlıklı olmak üzere tüm Türkiye de hizmet vermekteyiz. Gebze Asma Tavan mevcut tavanın altına bir tavan yapmaya denir.Asma tavan kimi zaman dekoratif bir görünüm sağlamak için alçıpan ,tas yünü, metal tavan,suntalam,gibi malzemelerden yapılır.Kimi zamanda tavandan gecen havalandırma borularını,tesisat kablo, görüntü kirliliğini kaybetmek için yapılır,Asma tavan ısı yalıtım sistemi olarak da yapılır. Asma tavanın içinden döşenen izocam, taşyünü, strafor gibi destek malzemelerle ısı yalıtım içinde kullanıldığı söylenebilir.

Asma tavan uygulanacak alanının kodu alınarak teraziye getirilir. Lazer, hortum terazi yardımı ile kod alındıktan sonra köselere uygulanan L denilen malzeme vidalanır. Ana tasıyıcı malzemeler asma tavanda 1 metrede taşyünü tavanda ise 1.20 cm de atılır taşıyıcı malzemeler atıldıktan sonra alçıpan tavanda diğer malzeme 60 cm de bir klips yardımı ile tasıyıcı malzemeye tutturulur.

Taşyünü tavanda ise 120 cm ve 60 cm lık metal parçalar birbirlerine geçme sistemi ile monte edilir , Demir aksam bittikten sonra arora denilen 60 x 60 ebatındaki levhalar demir içerisine konarak tavan işlemi bitirilir. Alçıpan tavanda ise demir aksamın altına alçıpanlar vidalanır, ek yerlerinin derz bandı ve alçısı çekilerek işlem tamamlanır.Boya uygulaması yapılarak tavan kullanıma hazır.

Gebze Asma Tavan ekibi olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.

Powered By Türkiye W.T.A